Logga 4 st

VAG Vatten och Avloppsgruppen

Besöksadress
Pumpvägen 13
243 93 Höör

Postadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
vag@va-gruppen.se
Tel: 0413- 238 39
Fax: 0413- 238 79

Jönssons Sydgräv i Trelleborg

Besöksadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
Postadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
info@jsg.se
Tel: 0410- 107 13
Fax: 0410- 405 14

Månsson Entreprenad

Besöksadress
Fogsvansen 6
247 32 Södra Sandby

Postadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
info@jsg.se
Tel: 0410- 107 13


 

Br Jönssons Lyft & Transport

Besöksadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
Postadress
Lavettvägen 6
231 66 Trelleborg
 
info@jsg.se
Tel: 0410- 107 13
Fax: 0410- 405 14

Koncernchef

Per Jönsson
per@jsg.se
 


Ekonomi- och Administration
Ekonomiansvarig
Katarina Johannisson
katarina@jsg.se

​Eva Mullin
eva@jsg.se

​Yllka Hoxha
yllka@jsg.se

Personal/HR
Emelie Nilsson
emelie@jsg.se

Anbud/Kalkyl

Martin Nilsson,
martin@jsg.se

Josephine Stockman
josephine@jsg.se

Trainee
Joel Simonsson
joel@jsg.se

Mättekniker
Martin Holmqvist
martin.h@jsg.se

Drift-/Transportledning
​Lars Månsson
lars@jsg.se

​Projektör
​Stefan Andersson
stefan@jsg.se

Arbetsledning

Tobias Månsson 
tobias@jsg.se

Bengt Malmgren
bem@va-gruppen.se

Johan Stenrell
johan@jsg.se

Bengt  Månsson


Stefan Andersson
sa@va-gruppen.se

Lars-Ove Persson
lop@va-gruppen.se

Erika Steffen
erika@va-gruppen.se

Kontaktformulär - Anbud/Prisförfrågan

Vi följer gällande dataskyddsförordning.
När du tar kontakt med oss via formuläret nedan behöver du godkänna att vi lagrar informationen du lämnar i formuläret till oss  i 1 år.
Frågor om pris på  tjänst/entreprenad skickas vidare till kalkylavdelningen. 
 

Jobba hos oss


Vi söker erfarna maskinister och anläggare. 
Meriterat med yrkesbevis.


För mer info eller ansökan, vänligen sänd ett personligt brev och  Cv till: emelie@jsg.se.