VA Gruppen

Besöksadress
Transportvägen 9
231 62 Trelleborg

Pumpvägen 13
243 93 Höör

Fogsvansen 6
247 32 Södra Sandby

Postadress
Transportvägen 9
231 62 Trelleborg

info@va-gruppen.se
Tel: 0410-107 13
 


 

Koncernchef

Per Jönsson
per@jsg.se
0709-764900
 

Ekonomi- och Administration
Ekonomiansvarig
Katarina Johannisson
katarina@jsg.se
0709-764942

Emma Petersson
emma@jsg.se

​Eva Mullin
eva@jsg.se

​Yllka Hoxha
yllka@jsg.se

Karina Brösicke
karina@jsg.se

Personal/HR
Emelie Nilsson
emelie@jsg.se

Anbud/Kalkyl

Martin Nilsson
martin@jsg.se
0709-764907

Trainee
Joel Simonsson
joel@jsg.se

Mättekniker
Martin Holmqvist
martin.h@jsg.se

Drift-/Transportledning
​Lars Månsson
lars@jsg.se
0709-464534

Marcus Svensson
marcus@jsg.se
0734-143414

​Projektör
​Stefan Andersson
stefan@jsg.se

Arbetsledning

Tobias Månsson 
tobias@jsg.se
0709-764914

Bengt Malmgren
bem@va-gruppen.se

Johan Stenrell
johan@jsg.se

Bengt  Månsson


Stefan Andersson
sa@va-gruppen.se

Lars-Ove Persson
lop@va-gruppen.se

Mats Svensson
ms@va-gruppen.se

Per Jönsson II
pj2@va-gruppen.se

Jobba hos oss

Vi söker erfarna maskinister och anläggare. 
Meriterat med yrkesbevis.

För mer info eller ansökan, vänligen sänd ett personligt brev och  Cv till: emelie@jsg.se.